5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Arakçılar Full HD izle
İMDb 8.0 1080P
  •  Süre: 121dk Dakika
  • Ülke:
  • 532İZLENME

    1BEĞEN

    0BEĞENME

Arakçılar Full HD izle

-

Shoplifters

Arakçılar izle (2018), Arakçılar Japonya Filmi izle, Arakçılar Türkçe Dublaj izle, Arakçılar Ödüllü Filmler izle, Kaliteli Filmlerin Adresi Filmkapani.com.


Arakçılar izle (2018), Shibata ailesi hem ufak gündelik işlerden hem de süpermarketlerden hırsızlık yaparak geçimini sağlayan geniş bir ailedir. Bir gün, hırsızlık yaptıktan sonra baba Osamu ve oğlu, dondurucu soğukta bir barakaya terk edilmiş küçük bir kıza rastlar. İlk önce Osamu’nun eşi, kızı kabul etmekte gönülsüz olsa da küçük kızın yaşadığı zorlukları öğrendikten sonra kızla ilgilenmeyi kabul eder. Hayatta kalmak için geçimini zar zor sağlayan bu aile birlikte yaşadıkları için mutludur ancak öngörülemeyen bir olay, gizli sırları açığa çıkartacak ve onları birleştiren aile bağlarının sarsılmasına neden olacaktır. Arakçılar - Shoplifters Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli...
  Web Sitesi: https://www.shopliftersfilm.com
Yorum Alanı