5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Azınlık Raporu Full HD
İMDb 7.6 1080P
  •  Süre: 145dk Dakika
  • Ülke:
  • 241İZLENME

    0BEĞEN

    0BEĞENME

Azınlık Raporu Full HD

-

Minority Report

Minority Report Full HD İzle, Azınlık Raporu Full HD İzle, Tom Cruise Filmleri, Azınlık Raporu Türkçe Dublaj İzle, Filmkapani.com Kalitenin Adresi.


Dedektif John Anderton rolünde karşımıza çıkan Tom Cruise, Aksiyon, Macera ve Suç türlerinden oluşan Azınlık Raporu - Minority Report adlı filmde başarılı bir performansa imzasını atmıştır. Hayranlarının beklentisini boşa çıkarmayan başarılı aktörün başrol oynadığı filmde, Amerika'nın Washington şehrinde suç oranı günden güne azalmaya başlamıştır. Faili meçhul cinayetlerin yanı sıra şehirde cinayet işlenmemeye başlamıştır. Suç oranının azalmasındaki en büyüt etken "precog" adındaki cihazı kullanabilme yeteneğine sahip olan ekip, bu sayede cinayetler işlenmeden hemen tespit ederler. Dedektif John Anderton'un yönettiği bu departman günün birinde kendisine düşman olacaktır. Precog sistemi tersine dönmüştür ve Dedektif John Anderton aranan bir suçlu haline gelmiştir. Azınlık Raporu ABD İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli
Yorum Alanı