5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Chanson Douce izle
İMDb 6.0 1080P
  •  Süre: 100 Dakika
  • Ülke:
  • 552İZLENME

    0BEĞEN

    1BEĞENME

Chanson Douce izle

-

Perfect Nanny

Perfect Nanny Full Film İzle, Chanson Douce Full HD izle, Chanson Douce Türkçe Dublaj izle, Chanson Douce 2019 Filmleri izle, FİLMKAPANİ


Kocası ve çocuklarıyla birlikte yaşayan Myriam ismindeki kadın, çalışmak için can atmaktadır ancak kocasından bir türlü izin çıkmamaktadır. Kocasına bu konuda ısrarcı olan Myriam, kendi kafasına göre hareket edecektir ve bir hukuk bürosunda işe başlayacaktır. Myriam'ın işe başlaması ve işe devam edebilmesi için çocuklarının bakılması için bir bakıcı tutması gerektir. Bir süredir bakıcı arayışlarında olan Myriam, Louise isminde bir kadınla tanışır. Louise'ye kanı kaynayan Myriam, onu işe almıştır. Çocuklar Louise ile çok iyi anlaşmaya başlamıştır. Her şey yolunda gitmektedir. Myriam işe aklı çocuklarında kalmadan gidip gelirken aradan geçen süre zarfında her şey alt üst olur. Louise, yavaş yavaş ailenin güvenini kazanmaya başlarken tehlikeli sonuçların doğması kaçınılmaz olur. 27 Kasım 2019 tarihinde Fransa'da gösterime giren film, ülkemizde gösterime girmemiştir. Dram ve Suç türündeki filmi izlerken iyi seyirler dileriz.
Yorum Alanı