5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Dünya İstilası: Los Angeles Savaşı izle
İMDb 5.7 1080P
  •  Süre: 116dk Dakika
  • Ülke:
  • 315İZLENME

    0BEĞEN

    0BEĞENME

Dünya İstilası: Los Angeles Savaşı izle

-

Battle: Los Angeles

Dünya İstilası Los Angeles Savaşı izle, Dünya İstilası Los Angeles Savaşı Full HD izle, Dünya İstilası Los Angeles Savaşı Türkçe Dublaj izle, Filmkapani İyi Seyirler Diler.


Dünya İstilası Los Angeles Savaşı izle (2011), Yıllar boyunca, dünyanın dört bir yanında -Buenos Aires, Seul, Fransa, Almanya, Çin- belgelenmiş UFO görülmesi vakalarına rastlandı Ama 2011'de, eskiden sadece görülen şeyler, Dünya'nın bilinmeyen güçlerin istilasına uğramasıyla korkunç bir gerçek haline dönüşür. İnsanlar dünyanın büyük şehirlerinin düşüşünü izlerken, Los Angeles kimsenin beklemediği bir savaşta insanlığın son cephesi haline gelir. Bir Deniz Piyadesi Başçavuş (Aaron Eckhart) ve yeni taburu, kumda bir sınır çizgisi çekerek benzersiz ve daha önce hiç karşılaşmadıkları bir düşmana karşı mücadeleye girişirler. Dünya İstilası Los Angeles Savaşı ABD İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli
Yorum Alanı