Animasyon Severlere Müjde! Soul’dan Yeni Fragman Yayınlandı

Animasyon Severlere Müjde! Soul’dan Yeni Fragman Yayınlandı

2 Nisan 2020

236 Okunma

728x90 Yatay Reklam Alanı

Disney ve Pixar ortaklığında hazırlanan yeni animasyon filmi Soul’a ait bir fragman paylaşıldı. Up ve Inside Out'un yönetmeni tarafından vizyona hazırlanmış olan Soul'un fragmanında bir orta okul öğretmeninin, daha önce hiç görmediği bir dünyanın içine dahil oluşunu görüyoruz. Bu dünyada, alıştığımızın aksine vücutların olmaması nedeniyle Joe artık zevk aldığı şeyleri tam olarak yapamıyordur....

Disney ve Pixar ortaklığında hazırlanan yeni animasyon filmi Soul’a ait bir fragman paylaşıldı.

 

Up ve Inside Out’un yönetmeni tarafından vizyona hazırlanmış olan Soul’un fragmanında bir orta okul öğretmeninin, daha önce hiç görmediği bir dünyanın içine dahil oluşunu görüyoruz. Bu dünyada, alıştığımızın aksine vücutların olmaması nedeniyle Joe artık zevk aldığı şeyleri tam olarak yapamıyordur.

 

Birçok başarılı yapımdan tanıdığımız Mike Jones, Pete Docter ve Kemp Powers’ın ortak çalışması ise senaryosu oluşturulmuş olan animasyon türündeki Soul’un seslendirme kadrosunda Jamie Foxx, Tina Fey, John Ratzenberger, Daveed Diggs, Phylicia Rashad, Ahmir-Khalib Thompson gibi isimler yer alıyor. Soul’un müzikleri ise Trent Reznor ve Atticus Ross tarafından bestelendi.

 

Hayattaki dengeyi bulmaya; bu uğurda da ruhunu keşfetmeye çalışan adamın hikâyesini anlatan Soul’un 19 Haziran 2020 yılında tüm dünyadaki izleyicileriyle buluşması bekleniyor.

 

Yorum Alanı