Ant-Man 3 izleyicilere sürpriz yapabilir!

Ant-Man 3 izleyicilere sürpriz yapabilir!

7 Nisan 2020

366 Okunma

728x90 Yatay Reklam Alanı

Komedi temalı Marvel yapımı olarak izleyicilerle buluşan Ant-Man serisinin yeni filmi için bazı iddialar ortaya atıldı. İddiaya göre Ant-Man 3 Rick and Morty senaristi ile devam edecek.

Marvel filmleri her ne kadar komedi unsurları içerse de Ant-Man serisi kadar komedi odaklı az sayıda film bulunuyor. İddiaya göre Marvel, Ant-Man 3 için yeni senarist ile anlaşmaya vardı.

Netflix’te bu hafta: 5 muhteşem film

Netflix’te bu hafta: 5 muhteşem film

Corona virüsü nedeniyle evden çıkmanın pek mümkün olmadığı şu günlerde kaliteli film ve dizi arayışı oldukça arttı. Netflix’te bu haftanın en iyi 5 filmi videosu ile karşınızdayız!

Ant-Man 3 Rick and Morty senaristi ile devam edecek

Bu yıl vizyona girmesi planlanan birçok film corona virüsü sebebiyle izleyicilerle buluşamadı. Marvel, oluşturduğu programda küçük değişiklikler yapmaya devam ediyor. Bu sebepten dolayı Ant-Man 3 dahil yeni filmlerin hangi tarihte vizyona gireceği tam olarak belli değil.

Bir HollyWood muhabirinin iddiasına göre şirket yeni Ant-Man filmi için Cartoon Network‘te yayınlanan Rick and Morty’nin yazarı Jeff Loveness ile iletişime geçti. Geçmişte Jimmy Kimmel Live, Onion News Network, The Oscars ve Miracle Workers gibi yapımlarda yer alan tecrübeli senarist, 2016 yılında Groot adlı kitabı yazmıştı.

Groot kitabı ile Marvel evrenine aşina olan Loveness’e yönetmen Peyton Reed de eşlik edecek. Başrolünü Paul Rudd ve Evangeline Lilly‘nin paylaştığı Ant-Man 3 Rick and Morty senaristi ile yollarını kesiştirdi.

Corona virüsü öncesinde 2022 yılında vizyona girmesi planlanan filmin yeni tarihi henüz belli değil. Diğer Marvel filmleri sebebiyle yeni Ant-Man filminin vizyona biraz geç gireceği tahmin ediliyor.

Yorum Alanı