Captain Marvel 2022’de Geri Dönüyor!

Captain Marvel 2022’de Geri Dönüyor!

7 Nisan 2020

264 Okunma

728x90 Yatay Reklam Alanı

Brie Larson’ı Carol Danvers olarak 2022’de tekrar görebileceğiz.Koronavirüs dünya çapında bildiğimiz hayatın aksamasına neden oldu. Gündelik hayattan, iş hayatına kadar yeniden şekillenme yaşadığımız bu günlerde Marvel’de yapımlarını durdurma, erteleme kararı almıştı. “Black Widow” filminin vizyon tarihini kasıma alması bir yana, virüs salgını bütün Marvel Evreni için bir gecikmeye yol açtı. B...

Brie Larson’ı Carol Danvers olarak 2022’de tekrar görebileceğiz.

Koronavirüs dünya çapında bildiğimiz hayatın aksamasına neden oldu. Gündelik hayattan, iş hayatına kadar yeniden şekillenme yaşadığımız bu günlerde Marvel’de yapımlarını durdurma, erteleme kararı almıştı. “Black Widow” filminin vizyon tarihini kasıma alması bir yana, virüs salgını bütün Marvel Evreni için bir gecikmeye yol açtı. Bütün bu erteleme haberlerinin arasında iyi haberler de gelmeye devam ediyor. Stüdyo “Captain Marvel 2” filminin vizyon tarihini resmi olarak onayladı.

Brie Larson’ı Carol Danvers(Captain Marvel) olarak görebileceğimiz resmiyete kavuşurken, şüphesiz bu haber sürpriz olmadı. İlk filmin 1 milyar dolarlık gişe hasılatından sonra beklenen haber geldi. Resmi olarak duyurulan vizyon tarihi 8 Temmuz 2022 olarak belirlendi. Bu tarih “Thor: Love and Thunder” ve “Black Panther 2” filmlerinin vizyon tarihinden birkaç ay sonraya denk geliyor.

Filmin “Captain Marvel”den hemen sonrasını mı yoksa “Avengers: End Game”den sonraki zaman dilimini mi ele alacağı henüz bilinmiyor.

Yorum Alanı