Rick and Morty 4. sezon fragmanı yayınlandı! İşte tarih

Rick and Morty 4. sezon fragmanı yayınlandı! İşte tarih

2 Nisan 2020

239 Okunma

728x90 Yatay Reklam Alanı

Rick ve Morty 4. sezonun ilk yarısı geçtiğimiz Aralık ayında bitmişti. Aylar sonra, sevilen dizinin, 4. sezonun ikinci partisinin ne zaman geleceği nihayet belli oldu.

Rick ve Morty 4. sezonun ilk yarısı geçtiğimiz Aralık ayında bitmişti. Aylar sonra, sevilen dizinin, 4. sezonun ikinci partisinin ne zaman geleceği nihayet belli oldu. Rick and Morty izleyicilerine yeni bölümleriyle Mayıs ayında kavuşacak. Peki, Rick and Morty 4. sezon hangi gün yayınlanacak?

6 dakikalık kısa filmle izleyicilere ön hazırlık

Rick and Morty geçtiğimiz günlerde Anime konseptli 6 dakikalık kısa film ile izleyicilerinin karşısına çıkmıştı. YouTube’da yayınlanan bu kısa filmde Rick, Samurai rolünde kılıcını sallıyordu. Rick and Morty’in Anime versiyonu olarak sayılabilecek bu film Japonca seslendirmeye sahipti. İzleyicilerini şaşırtan Adult Swim şimdi de popüler dizinin ikinci kısmı için tarih verdi.

Rick and Morty’den 6 dakikalık film!

Rick and Morty’den 6 dakikalık film!

Dördüncü sezonun ilk beş bölümden sonra mola veren Rick and Morty, hayranlarının karşısına Samurai and Shogun olarak kısa bir film ile YouTube’da ortaya çıktı!

Rick and Morty 4. sezon 2. kısım ne zaman yayınlanacak?

Adult Swim, dönüş tarihini duyurduğu gibi resmi bir fragman da yayınladı. Fragmanın ismi ise Rick and Morty: The Other Five. Dizinin ikinci bölümünün fragmanı Salı gecesi izleyicilerine sunuldu. İzleyicilerini tekrardan şaşırtan dizi, yaklaşık bir ay sonra ekranlarda yerini alacak.

Yeni fragman, ailelerinin yanında her türlü bilim kurgu tehdidiyle mücadele eden karakterlerin yol boyunca ortaya çıkan tanıdık bazı karakterlerle mücadelesini gösteriyor. Rick and Morty 4.Sezon, 3 Mayıs 2020‘de yeni bir bölümle geri dönecek. İkinci kısım beş bölümden oluşacak. Böylelikle 4. sezon toplamda 10 bölümden oluşacak.

Dizinin yeni fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

Yorum Alanı