Yeni içerikler bulabileceğiniz gizli Netflix kodları! – ShiftDelete.Net

Yeni içerikler bulabileceğiniz gizli Netflix kodları! – ShiftDelete.Net

2 Nisan 2020

243 Okunma

728x90 Yatay Reklam Alanı

Dizi ve film denildiğinde ilk akla gelen platform olan Netflix sayısız içeriğe ev sahipliği yapıyor. Gizli Netflix kodları ile izleyecek yeni içerikleri bulamayan kişiler için biçilmiş kaftan!

Dizi ve film denildiğinde ilk akla gelen platform olan Netflix, insanlar tarafından çok fazla rağbet görmeye devam ediyor ve eğer aboneyseniz gizli Netflix kodlarını bilmenizde fayda var. Aslında gizli Netflix kodları, ana menülerden erişilemeyen belirli türlere göz atmak için kullanılan sayısal etiketlerdir.

Gizli Netflix kodları Netflix’i çok daha kullanışlı hale getiriyor. Kullanılabilir içerik miktarı göz önüne alındığında, bu kodlar olmadan gerçekten sevdiğiniz şeyleri bulmak size zor gelebilir. Bu haberimizde sizler için hazırladığımız yeni içerik bulmanıza yarayan gizli Netflix kodları listesini paylaşacağız.

Gizli Netflix kodları nasıl kullanılır?

Farklı kategorilerdeki Filmleri, dizileri ve televizyon şovlarını bulmak istiyorsanız Netflix kodlarını kullanmak için, tarayıcınıza aşağıda paylaşacağımız kodlardan herhangi birini [CODE] yerine kendi türünüzdeki doğru numarayı yazın:

 – http://www.netflix.com/browse/genre/[CODE]

1. Sanat filmleri – 29764

En ünlü Hollywood film yapımcıları, mali kayıpları iade etmekle yükümlü içerikler üzerinde risk almak istemiyorlar, bu nedenle Sanat filmleri normalde büyük stüdyoların dışında üretiliyor. Genellikle bu filmlerin doğası gereği deneyseldirler ve sanat filmleri seven kişilerin vazgeçilmez bir kategorisi olabilir.

2. Biyografik belgeseller –  3652

Biyografik belgeseller insanlara ilham verebilir ve şok edebilir. Dünyanın en ünlü ve ilginç insanlarından bazıları hakkında filmler yapıldı. Kesinlikle göz atmaya değer Netflix kategorilerinden biridir.

3. Kitaplardan uyarlanan dramalar – 4961

Birden fazla kitaplardan kitaplardan filmler insanların dikkatini çekti. Bu kitapları okuyarak günler bazen de haftalar süreceğine saatler içinde uyarlanan filmleri izlemek bazı insanlara eğlenceli geliyor. Kitaplardan uyarlanan drama sevenler için güzel bir kategori seçimi olabilir.

4. Sosyal konulu dramalar – 3947

Sosyal konulu dramalar, toplumsal çekişme, adaletsizlik ve çatışmayı halkın bilincine getirebilmenin en güzel yolu olarak nitelendirilir. Sosyal konulu dramalar, son yıllarda, köleliğe, kadın haklarına ve sınıf savaşlarına dayanan filmler Hollywood’da dalgalanmalar oluşturduğu bir patlama yaşadı. Sosyal konulu drama sevenler için güzel bir kategori seçimi olabilir.

1 2 3

Yorum Alanı