5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Haider Full HD izle
İMDb 8.1 1080P
  •  Süre: 154dk Dakika
  • Ülke:
  • 654İZLENME

    1BEĞEN

    0BEĞENME

Haider Full HD izle

-

Haider

Haider izle, Haider Full HD izle, Haider Türkçe Dublaj izle, Haider Ödüllü Filmler izle, Haider Aksiyon Filmi izle, Filmkapani.com İftiharla Sunar.


Haider izle (2014), Dram türünde bir film olan Haider, 90’lı yılların ortasında geçiyor ve konusunu Shakespeare’in en ünlü oyunlarından birinden (Hamlet eserinin modern bir uyarlaması sergileniyor) alıyor. Genç bir Hintli olan Haider, babasının ortadan kaybolduğu haberini aldıktan sonra, doğup büyüdüğü şehir olan Kashmir’e döner. Şehre geldiği zaman, babasının güvenlik güçleri tarafından zorla alıkonulduğunu öğrenir. Ama aldığı tek haber bu değildir. Onu asıl sarsan, annesinin ve amcasının bir ilişki içerisinde olduğunu öğrenmektir. Anne ve oğul arasındaki ilişki çatışmaya dönüşecek, ve Haider’in babasının ölüm haberi geldikten sonra durum daha da sert bir hal alacaktır. Haider kısa süre içinde babasının ölümünde amcasının payı olduğunu öğrenir ve bundan sonra babasının intikamını almak için her şeyi göze alır. Haider Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli...
Yorum Alanı