5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Kapı Filmi izle
İMDb 7.5 1080P
 •  Süre: 110 Dakika
 • Ülke:
 • 406İZLENME

  0BEĞEN

  0BEĞENME

Kapı Filmi izle

-

Kapı Filmi

Kapı Yerli Film 1080P İzle Kapı izle, Kapı full izle, Kapı sansürsüz olarak Film Kapanında donmadan izleyebilirsiniz. Kapı hd izle, Kapı 2019 izle, Kapı, Midyatlı Süryani bir ailenin dramını konu ediyor. Ahşap ustası olan Yakup ile eşi Şemsa, yıllar önce Mardin’den Berlin’e göç eder. Üç çocukları ve torunları ile birlikte Berlin’de yaşayan Süryani aile, burada düzenlerini kurup mutlu bir yaşam sürer. Ancak bir gün Mardin’den gelen beklenmedik haber ailenin hayatını değiştirir. Telefonda aldıkları haber, yirmi beş yıl önce kaybettikleri oğulları Mikhael ile ilgilidir. Ailenin yıllar önce yaşadığı acı, aldıkları haber ile yeniden canlanır. Yakup ve Şemsa, vakit kaybetmeden Mardin’e giderler. Onlara bu yolculuklarında torunları Nardin de eşlik eder. Yıllar önce ayrıldığı köyüne geri dönen Yakup, gördükleri karşısında şok olur. Köyü terk edilmiş, evi ise yağmalanmış bir halde bulur. Evin kapısının sökülüp alındığını gören Yakup, kapının peşine düşmeye karar verir. Kapıyı bulmak için, Nardin ve kapıyı yerinden söken kaçakçı Remzi ile yola çıkan Yakup, önce Kayseri’ye oradan da İstanbul’a gider. Yakup, kendisi için büyük önem taşıyan kapıyı bulabilecek midir?Kapı Kapı Filmi Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli...
 1. “Ağır Romantik” Sinemalarda!
    1 sene Önce   130
  “Ağır Romantik” Sinemalarda! Tuvana Türkay ve Onur Tuna başrollü romantik film "Ağır Romantik" sinemalardaki yerini aldı.
Yorum Alanı