10.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Maymunlar Cehennemi Başlangıç Full HD Türkçe Dublaj izle
İMDb 7.6 1080P
  •  Süre: 105dk Dakika
  • Ülke:
  • 667İZLENME

    1BEĞEN

    0BEĞENME

Maymunlar Cehennemi Başlangıç Full HD Türkçe Dublaj izle

-

Rise of the Planet of the Apes

Maymunlar Cehennemi Başlangıç Full İzleMaymunlar Cehennemi Başlangıç İzle,   Full HD Türkçe Dublaj Film İzle


Maymunlar Cehennemi Başlangıç Rise of the Planet of the Apes filmi 2011 7.6 1080Pİlki 1968 yılında çekilen Planet of the Apes serisinin en yeni filmi olan Rise of the Planet of the Apes, safkan bir bilimkurgu/aksiyon...San Francisco'da ve günümüzde geçen hikayede genetik mühendislerinin, maymunların beyinlerini geliştirmek için yaptıkları deneyler sonucunda maymunların insanlar üzerinde üstünlük kurmak için açtıkları savaş konu ediliyor.Rupert Wyatt'ın yönettiği film, önceki orijinal filmlerin senaryosundan devam etmiyor ama onlardan bazı etmenler alarak daha da orijinal bir yeni hikaye yaratıyor. Mitolojinin bir kısmını ele alıyor diyebiliriz. Film aynı zamanda devamının çekilebilmesine yardımcı olacak öğeler de içeriyor.

Yorumlarınızın filmkapani.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Maymunlar Cehennemi Başlangıç -Rise of the Planet of the Apes Keyifli seyirler.
  Web Sitesi: http://www.apeswillrise.com/
Yorum Alanı