7.5
Toplamda 3 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Mutluluk Zamanı izle
İMDb 5.4 1080P
 •  Süre: 108 Dakika
 • Ülke:
 • 429İZLENME

  1BEĞEN

  0BEĞENME

Mutluluk Zamanı izle

-

Mutluluk Zamanı

Mutluluk Zamanı: Asıl sevginin, mükemmelliyette değil kusurların içinde saklı olduğunun anlatıldığı ‘Yanımda Kal’ filminde; geçmişiyle yüzleşmeden kendi mükemmel hayatını yaratan Mert (Barış Arduç) ve tüm hayatını geçmişinde yaşadıkları üzerine kuran Adanın (Elçin Sangu) hikayesi konu ediliyor.

 

Mutluluk Zamanı Konusu:

Bir internet sitesinin sahibi olan Mert, müşterilerinin hayat karşısında nasıl ayakta durabileceklerine yardımcı olan bir adamdır.

Belki de geçmişi ile pek yüzleşmeyen Mert’in yeni hayatı ise ona sürprizler doğuracaktır. Çünkü eskiden hayalini kurduğu ve onun üzerine birçok düşünceleri olan Ada ile yolları bir şekilde kesişecek ve olaylar gelişecektir. Ne var ki Ada’nın ağabeyinin Mert ile tanışması üzerine olaylar çok farklı şekilde gelişecek ama bakalım bu durumdan en çok kim fayda görecek?

Başrollerini Elçin Sangu,Barış Arduç,Cengiz Bozkurt,Levent Öktem,Dila Bayrak,Nazlı Kar,Hakan İlçin gibi oyuncuların paylaştığı 2017 yapımı yerli filmin yönetmen koltuğunda ise Şenol Sönmez yer alıyor.
 1. Vizyondaki Filmlerde Bu Hafta (14 Şubat 2020)
    2 sene Önce   104
  Vizyondaki Filmlerde Bu Hafta (14 Şubat 2020) 14 Şubat 2020 haftasında 4’ü Türk yapımı toplam 9 yeni film vizyona giriyor.Küçük KadınlarLouisa May Alcott'un unutulmaz romanından uyarlana film; Meg, Jo, Beth ve Amy isimli dört kız kardeşin Amerikan İç Savaşı’nın sonrasında geçen büyüme hikâyesini konu alıyor. Hikayenin yönetmen Greta Gerwig tarafından yorumlanmış halinde, dört kız kardeşn hikayesi üzerinden kadın hayatına dair o döneme a...
Yorum Alanı