5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Ölümsüz Polisler – R.I.P.D. Filmi Full HD izle
İMDb 5.6 1080P
  •  Süre: 90dk Dakika
  • Ülke:
  • 273İZLENME

    0BEĞEN

    0BEĞENME

Ölümsüz Polisler – R.I.P.D. Filmi Full HD izle

-

R.I.P.D.

Ölümsüz Polisler - R.I.P.D. film izle, 2013 yapım filmi Full HD izle, R.I.P.D. Türkçe Dublaj ve Altyazılı İzle, Ölümsüz Polisler - R.I.P.D. 1080P İzle, Filmkapani.com Farkıyla.


Jeff Bridges ve Ryan Reynolds bu 3D doğaüstü aksiyon macera filminde yaşayanları diğer tarafa huzur içinde geçmeyi reddeden ruhlardan korumak için “Huzur İçinde Yat Departmanı”na gönderilen iki polisi canlandırıyor.Kıdemli şerif Roy Pulsifer (Bridges) kariyerini sıradan insanların kılığına giren canavar ruhların izini süren efsanevi polis gücü R.I.P.D.’de geçirmiştir.Roy’un yanına detektif Nick Walker (Reynolds) da katılınca yeni ortaklar hayatı sonlandıracak bir komplo kurulduğunu fark ederler. Bunun üzerine kozmik dengeyi yeniden kurmak veya öbür dünyaya gönderen tünelin kızgın ruhları hiç de olmaması gereken bir yola göndermeye başlamasını izlemek zorunda kalacaklardır... Ölümsüz Polisler R.I.P.D. ABD İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli
  Web Sitesi: http://www.ripd.com/
Yorum Alanı