5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Piranalar 2019 Filmi 1080p izle
İMDb 6.3 1080P
  •  Süre: 105 Dakika
  • Ülke:
  • 237İZLENME

    0BEĞEN

    0BEĞENME

Piranalar 2019 Filmi 1080p izle

-

La paranza dei bambini

Piranalar izle, Piranalar full izle, Piranalar türkçe dublaj izle, Piranalar altyazılı izle, Piranalar hd izle, Piranalar 2020 izle, Kalitenin Tek Adresi Filmkapani.com.


On altı yaşındaki bir grup gencin hikayesini konu ediyor. Nicola, Tyson, Biscottino, Lollipop, O'Russ ve Briatò’dan oluşan grup, para kazanıp kendilerine yeni kıyafetler ve scooter almak istemektedir. Yaşadıkları bölgeyi hakimiyetleri altına almak için silahlarla oynayan gençler, bölgeye adalet getirme adı altında, kötülük yoluyla iyilik yapmaya çalışırlar. Artık birbirlerinin kardeşi gibi olan gençleri, ne hapis ne de ölüm korkutmaktadır. Savaş ve suçlarlar dolu bir dünyada yaşayan gençler, zorlu bir seçimle karşı karşıya kalırlar. Bu seçim onları sevgi, arkadaşlık gibi birçok şey için fedakarlık yapmak zorunda bırakacaktır. Piranalar İtalya İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli
Yorum Alanı