5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Sanal Üstü 2 Karanlık Web – Unfriended 2 Türkçe Dublaj 1080P izle
İMDb 5.9 1080P
  •  Süre: 88dk Dakika
  • Ülke:
  • 367İZLENME

    0BEĞEN

    0BEĞENME

Sanal Üstü 2 Karanlık Web – Unfriended 2 Türkçe Dublaj 1080P izle

-

Unfriended 2

Filmkapani.com'da Sanal Üstü 2 Karanlık Web - Unfriended 2 Türkçe Dublaj 1080P izle.


Film Konusu : Korku türünde yayımlanmış olan filmin 2. si Olma özelliği taşımaktadır. Zamanının çoğunu internet Kafe’de geçiren genç bir çocuk olan Matias yanı başında bırakılmış bir dizüstü bilgisayarı görür. Kimsenin olmadığını düşünen Matias diz üstü bilgisayarı alıp eve götürür. Bilgisayarı açan Matias karanlık wep sayfaları ile karşılaşır. Merakına yenik düşen Matias karanlık olan sayfaları açar. Karanlık wep sayfalarının özelliği ise istenilen her türlü yasadışı işler yapılabilir istenirse kiralık bir katil tutulabilir. Sayfanın en büyük özelliği ise bunu yapan kişinin izinin sürülemez olmasıdır. Matias bu karanlık sayfalar ile başa çıkabilecek midir?
  Web Sitesi: http://www.unfriended-darkweb.com
  Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Yorum Alanı