5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Son Samuray – The Last Samurai Türkçe Dublaj İzle
İMDb 7.7 1080P
  •  Süre: 154dk Dakika
  • Ülke:
  • 362İZLENME

    0BEĞEN

    0BEĞENME

Son Samuray – The Last Samurai Türkçe Dublaj İzle

-

The Last Samurai

Son Samuray izle, Son Samuray Full Film izle, Son Samuray Japon Filmleri izle, Son Samuray 1080P izle, Tom Cruise Filmleri İzle, Filmkapani.com İftiharla Sunar..


The Last Samurai - Son Samuray izle (2003), 1870'lerin Japonya'sında Amerikan ordusundan Yüzbaşı Nathan Algren, Japon İmparatorunun davetlisi olarak, ülkenin ilk ordusunu eğitmek üzere doğuya gelir. Modernleşme eğilimleri gösteren feodal kültür, samuray tarzını da devam ettirmektedir... Algren, bir kaza geçirip samurayların lideri tarafından kurtarılınca köklü samuray kültürüyle tanışır ve etkilenir. Bir samuray savaşçısı gibi hareket etmeyi öğrenince büyük bir kararın eşiğine gelecektir. İki taraf arasında kalmıştır ve onurunun doğru yolu göstermesini beklemektedir...Japonya'nın modernizasyonuna dair olan hikaye, dönemi ve atmosferi ile olduğu kadar başrolündeki Tom Cruise ile de merak uyandırıyor. Son Samuray ABD İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli
  Web Sitesi: https://www.warnerbros.com/last-samurai
Yorum Alanı