5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Tehlikeli Takip Türkçe Dublaj İzle
İMDb 7.6 1080P
  •  Süre: 109dk Dakika
  • Ülke:
  • 222İZLENME

    0BEĞEN

    0BEĞENME

Tehlikeli Takip Türkçe Dublaj İzle

-

End of Watch

End of Watch - Tehlikeli Takip 2012 1080p Film izle, Tehlikeli Takip İzle, Tehlikeli Takip Türkçe Dublaj İzle, Tehlikeli Takip 1080P İzle, Tehlikeli Takip Donmadan Film İzle, Filmkapani.com En İyi Filmlerin Adresi.


İki meslektaş Brian Taylor ve Mike Zavala adlarındaki genç polis memurları, görevlerine tutkuyla bağlıdırlar. Görevlerini en iyi şekilde yerine getirebilmek adına gece gündüz demeden hizmet başına olan Brian Taylor ve Mike Zavala, çalıştıkları departmana layık olmaya çalışmaktadırlar. Sürekli beraber devriye atan Brian Taylor ve Mike Zavala, zaman geçtikte arlarında güçlü bir bağ oluşmaya başlayacaktır. İki yakın arkadaş, güçlü bir mafya lideri tarafından hedef altına alınmışlardır. İki polisin adları öldürülecekler listesine yazılmıştır. Günün birinde trafik kontrolü yapan iki arkadaş, şüphelendikleri bir aracı durdururlar. Araçta silah ele geçiren iki genç polis memuru, güçlü bir gangsterin mallarına el koyarak canlarını tehlikeye atmışlardır. 2012 ABD yapımı filmi David Ayer yönetiyor İzlediğiniz film hakkında, olumlu veya olumsuz düşünceleriniz var ise yorum kısmından yazmayı ihmal etmeyiniz. Filmkapani.com ailesi olarak iyi seyirler dileriz...
  Web Sitesi: https://www.uphe.com/movies/end-of-watch
Yorum Alanı