9.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yargıç Dredd Türkçe Dublaj İzle
İMDb 7.1 1080P
  •  Süre: 95dk Dakika
  • Ülke:
  • 282İZLENME

    0BEĞEN

    0BEĞENME

Yargıç Dredd Türkçe Dublaj İzle

-

Dredd

Yargıç Dredd Türkçe Dublaj İzle, Yargıç Dredd 1080P İzle, Yargıç Dredd Reklamsız İzle, Yargıç Dredd Full Film İzle, Filmkapani.com HD Görüntü Kalitesinde Filmler Sizler İçin Sitemizi Ziyaret Edin..


Bizleri Atom Çağının yaşandığı bir döneme yolculuk yaptıran ABD, İngiltere, Hindistan ve Güney Afrika yapımı filmde, karanlık günler yaşayan insanoğlunun itaat etmesi gereken ve alışmaları gereken bir çağ vardır. Atom Çağındaki insanlar yüksek nüfuslu şehirlerde yaşarlar. Suç yüzdesi günden güne artışını gösterirken güvenlik güçleri artık müdahale edemez duruma gelirler. Polisler artık yaşadıkları çağa ayak uydurmaya alışmışlardır ve kimseye merhamet etmeden cezalandırmışlardır. Polisler artık hem cellat hem de yargıç olmuşlardır. Ortaya çıkan birtakım yeni kişiler filme yön verecektir ve aynı zamanda renk katacaktır. Sitemizden 1080p görüntü kalitesiyle izleyeceğiniz Aksiyon ve Bilim Kurgu türlerinden oluşan filmin hikayesi John Wagner, Carlos Ezquerra, Alex Garland tarafından kaleme alınmıştır. Yargıç Dredd izle (2012), Yargıç Dredd türkçe dublaj ve altyazılı izle, Yargıç Dredd 1080p full hd görüntü kalitesiyle burada sizlerle. İzlediğiniz film hakkında, olumlu veya olumsuz düşünceleriniz var ise yorum kısmından yazmayı ihmal etmeyiniz. Filmkapani ailesi olarak iyi seyirler dileriz...Yargıç Dredd Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli...
  Web Sitesi: http://dreddthemovie.com/
Yorum Alanı